Garanti Endüstriyel Otomasyon

Garanti Endüstriyel Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında faaliyetlerine başladı. Firmamız kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen, istikrarlı bir firmadır.

Gebze’de % 100 yerli bir marka olan Winman markasının bayisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Winman markası adı altında var olan Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon ve Vakum alanlarında tüm ürünlerin pazarlaması, projelendirilmesi ve satışıyla ilgileniyoruz. Winman’ın üretici firma olması özel ürünlerde de hızlı teslimat yapabilmemizi sağlıyor. Ayrıca müşterilerimize tasarım tarafında da büyük kolaylık sağlıyor. Böylelikle müşterilerimiz tüm ürünlerin Cad dosyalarına kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyorlar.

Marka prensibimiz gereği makina ve sistem imalatçılarıyla çalıştığımız gibi son kullanıcı müşterilerimizle de çalışıyoruz. Her firmanın kendine özel tasarımları olabiliyor ve bizler satış öncesindeki tüm aşamalarda omuz omuza çalışıyoruz. Bu süreçte müşterilerimiz bizlerle tasarımlarını paylaşıyor, bizler de onların üretim tesislerini geziyor ve sistemlerini görüyoruz. Burada çok önemli bir iş ortağı görevini üstleniyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin bizden endüstriyel anlamda tüm ürünleri tek elden temin edebilme imkanları var.